אספקת שירותי הובלה גם ליעדים מרוחקים ביותר

אספקת שירותי הובלה גם ליעדים מרוחקים ביותר: החברה האיכותית והמקצועית ביותר שלנו גם מספקת שירותי הובלה ליעדים מרוחקים שונים גם ברחבי הארץ וגם לחו"ל.

כאשר מדובר על אספקת שירות – הובלה : מחירון הובלות אז מדובר כמובן גם על מתן אחריות מלאה עבור כלל השירותים המסופקים וכאשר מדובר על הובלה למבחר רחב של יעדים בחו"ל אז מדובר גם / תוך כדי אחריות מלאה מטעם חברת ההובלה שלנו- כלומר, אנו ערבים לכך כי שום פריט מהתכולה יקרת הערך אשר מיועדת להעברה לא יפגע בשום דרך.

עדי בת 27 מאזור רישפון הייתה זקוקה לשירותי הובלה מקצועיים ביותר מרישפון לאילת ולכן הייתה זקוקה לעזרתה של חברת הובלה מקצועית ואיכותית במיוחד.

עדי פנתה אלינו והסבירה לנו כי מדובר בהובלה למרחק לא קצר וגם התעניינה בנוגע למחיר הסופי אשר אנו יכולים להציע לה.
בסופו של עניין עדי הייתה מרוצה עד מאוד מאתנו והיא רשמה לנו- "עשיתם פשוט עבודה מעולה וגם סיפקתם לי הצעת מחיר בכתב ואשר הייתה בתוך חוזה כתוב וחתום וגם הענקתם לי אחריות מלאה עבור כלל התכולה שלי ונושא האחריות היה מעוגן בתוך הסכם כתוב וחתום.
כמו כן, התנהלתם בצורה אחראית ורצינית ביותר וגם סיפקתם לי ביטוח מלא אשר כיסה את שווי כלל התכולה אשר רציתי להעביר- בעיקר כמה רהיטים וגם המון בגדים והמון פריטים יקרי ערך אחרים.

כמו כן, אתם גם הצעתם לי שירותי אריזה וגם שירותי פריקה במידה והייתי זקוקה לכך ומלבד זאת אני חייבת לציין כי המובילים אשר עבדו מטעם החברה שלכם היו אדיבים וגם מקצועיים ביותר ודרך ההתנהלות שלהם הייתה פשוט נהדרת.
יתר על כך, גם הנציגים הטלפוניים שלכם סיפקו המון מידע שימושי בנוגע לביצוע עצמאי של הליך האריזה וגם בנוגע לייעוץ ומידע מלא בנוגע להליך האריזה הנאות ביותר ואפילו עצות בנוגע לדרך ההתאקלמות המהירה ביותר במקום המגורים החדש שלכם וגם עצות כיצד ניתן להפוך את המעבר למקום החדש לפשוט ונינוח יותר